کارگاه سابمیشن و انتخاب مجله: دوشنبه ۱۸ آذرماه - ساعت ۸ الی ۱۲ - ساختمان آفرینش - تالار نفیس

رویداد U-Talk با موضوع Science & Networking

 دوشنبه ۱۸ آذرماه - ساعت ۱۴ الی ۱۶ - ساختمان آفرینش - تالار نفیس - ((برای عموم آزاد است))

کارگاه نگارش کتاب با همکاری ناشرین بین المللی: سه شنبه ۱۹ آذرماه - ساعت ۸ الی ۱۲ - ساختمان آفرینش- تالار نفیس

ثبت نام کارگاه ها و رویداد U-Talk و اطلاعات بیشتر از طریق:

https://evand.com/events/isfworkshops

نشست صمیمی با دکتر رضایی (UEEE) با موضوع Personal Development: دوشنبه ۱۸ آذر - ساعت ۱۸ الی ۲۰ - رستوران سبز- ((ویژه دانشجویان))

ثبت نام و اطلاعات بیشتر از طریق:  (تکمیل ظرفیت شد)

https://evand.com/events/isfueee

فرصت باقیمانده جهت ثبت نام فقط تا پایان روز شنبه ۱۶ آذرماه پژوهش

 فوری فوری    تخفیف ۵۰% برای دانشجویان محترم     فوری فوری

توضیحات این رویداد :

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای دومین سال پیاپی، آذرماه را به عنوان ماه پژوهش در این دانشگاه اعلام کرد. هدف از این رویداد گسترده ی پژوهشی، به عرصه بردن پژوهش می باشد. در گوشه ای از این فعالیت های هیجان انگیز، امسال معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میزبان دکتر نیما رضایی(موسس شبکه ی جهانی USERN و عضو یک درصد دانشمند برتر جهان در سال اخیر)می باشند. این میزبانی با همکاری دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و در قالب ۲ کارگاه و یک برنامه ی U-Talk می باشد. توضیحات بیشتر در رابطه با برنامه های مذکور عبارتند از:
۱) کارگاه سابمیشن و انتخاب مجله: پس از انجام مطالعات و نوشتن مقاله، یافتن مجله‌ی مناسب برای چاپ آن بسیار اهمیت دارد. در این کارگاه، شیوه‌های یافتن مجله‌ی مناسب برای سابمیت مقاله، فرایند داوری مقالات و نکات مورد اهمیت مورد بحث قرار خواهد گرفت.
زمان: دوشنبه ۱۸ آذرماه - ساعت ۸ الی ۱۲ صبح/ مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس
۲) برنامه ی U-Talk با موضوع Science & Networking: در این برنامه، دکتر نیما رضایی به سخنرانی در رابطه با علم و لزوم شبکه سازی در دنیای نوین پژوهش خواهند پرداخت و تجربیات خود را در زمینه ی تاسیس شبکه ی بین المللی آموزش و پژوهش های علمی (USERN) بیان خواهند نمود.
زمان: دوشنبه ۱۸ آذرماه - ساعت ۱۴ الی ۱۶/ مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس
۳) کارگاه نشر کتاب با ناشرین بین‌المللی: در این کارگاه انتخاب موضوع مناسب جهت نگارش کتاب، نوشتن پروپوزال، اهمیت و چگونگی کار گروهی، قرارداد با ناشر، نگارش و ویرایش فصول کتاب، اخلاق در پژوهش و نگارش کتاب، فروش کتاب با در نظر داشتن محتوای آن و رقابت تجاری، معرفی برخی از ناشرین بین‌المللی کتب دانشگاهی، معرفی فرصت‌های موجود برای نگارش کتاب توسط ناشرین بین‌المللی و... مورد بحث قرار خواهد گرفت.
زمان: سه شنبه ۱۹ آذرماه - ساعت ۸ الی ۱۲ صبح / مکان: ساختمان آفرینش - تالار نفیس
 
کمی بیشتر در مورد دکتر نیما رضایی:
دکتر نیما رضایی ۱۹ خرداد ۱۳۵۵ در قائم شهر متولد شد. دکتر رضایی در سال ۱۳۷۴ در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد و در سال ۱۳۸۱ موفق به اخذ دکتری عمومی خود گردید. پس از آن به تحصیل در رشته ژنتیک و مولکولی پزشکی در دانشگاه Sheffield انگلستان مشغول و موفق به اخذ مدرک دکتری در رشته کلینیکال ایمونولوژی و ژنتیک انسانی شد. پس از آن نیز دکتر رضایی دوره ی فلوشیپ کوتاهی در کلینیکال ایمونولوژی و پیوند مغز استخوان در کودکان را در همین دانشگاه گذراند. وی یکی از دانشمندان یک درصد برتر دنیا است و یکی از پژوهشگرانیست که ژن بیماری نوتروپنی مادرزادی را کشف کرده است. بیش از ۱۴۰۰ مقاله و نیز کتاب های معتبری (از جمله ۱۵ کتاب با همکاری انتشارات Springer) به چاپ رسانده است. کتاب نقص ایمنی اولیه ایشان کتابی مرجع و جامع در بسیاری از کشورها است.

 

اطلاعات بیشتر:

• اطلاعات پژوهشی: http://isid.research.ac.ir/Nima_Rezaei

• رزومه ی کاری: https://usern.tums.ac.ir/User/CV/rezaei_nima

• شبکه ی جهانی یوسرن : https://usern.tums.ac.ir